Zielone szkoły Sandomierz (Świętokrzyskie)

Sandomierz to malownicze miasto, które każdego roku odwiedza wielu turystów. Wszystko to za sprawą urokliwych okolic Starego Rynku, ciekawej architektury, a także pięknej przyrody. Na przyjazd do woj. świętokrzyskiego decyduje się obecnie wiele wycieczek szkolnych. Poszukując wygodnego oraz komfortowego miejsca noclegowego dla zielonych szkół w Sandomierzu, warto zapoznać się z ofertą naszego domu wypoczynkowego Zacisze. Zapraszamy do przeczytania szczegółów na temat naszej oferty.

Zielone szkoły – świętokrzyskie – dlaczego warto?

Województwo świętokrzyskie oferuje bardzo wiele interesujących atrakcji. Liczne zamki, jaskinie oraz piękna przyroda to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników podróży. Na uwagę zasługuje również Sandomierz, który w ostatnich latach zyskał na znacznej popularności, dzięki obecności w znanym serialu telewizyjnym. Miasteczko położone na wschodzie województwa nad Wisłą zachwyca pięknymi bulwarami, a także ciekawą architekturą. Warto wybrać się na spacer w centrum miasta, zatrzymując się przy płycie Rynku, a także Bramie Opatowskiej czy zamku. Odnaleźć można tutaj również liczne zabytkowe kościoły, jednak prawdziwą gratką dla turystów jest wąwóz lessowy, stanowiący niecodzienną atrakcję.

Widać więc wyraźnie, że Sandomierz to doskonałe miejsce do odwiedzenia, a także dobra baza wypadowa w dalsze okolice województwa świętokrzyskiego czy podkarpackiego. Z tego powodu wybór zielonej szkoły w świętokrzyskim to doskonała decyzja.

Zielone szkoły Sandomierz – ośrodek wypoczynkowy Zacisze

Nasz ośrodek wypoczynkowy Zacisze to idealne miejsce na organizację zielonej szkoły w świętokrzyskim. Letnie wyjazdy szkolne to czas, na który młodzi oczekują z niecierpliwością. Właśnie z tego powodu, warto wybrać jak najlepsze miejsce, aby zapewnić uczniom doskonały czas oraz masę wspomnień. Zacisze gościło dotychczas wielu Gości, którzy doceniają nasz ośrodek za komfortowe warunki noclegowe, dodatkowe atrakcje, a także atrakcyjne warunki cenowe. Z myślą o zielonych szkołach w Sandomierzu przygotowaliśmy specjalną ofertę – zapraszamy do kontaktu, przedstawimy wszystkie szczegóły.

Dom wypoczynkowy Zacisze posiada wiele komfortowych pokoi z prywatną łazienką. W każdy Goście odnajdą szafę, telewizor oraz stolik. Co więcej, z okien rozpościera się widok na panoramę Sandomierza, zachęcając do zwiedzania miasta. Do obiektu przynależy duży ogród, który pozwoli na godziny długich zabaw. Posiadamy również sprzęt sportowy, który umożliwia organizację aktywności na świeżym powietrzu. Zapewniamy również niezbędny sprzęt kuchenny, a także miejsca na grilla, który może być dodatkowym urozmaiceniem zielonej szkoły w Sandomierzu.

Poszukując miejsca na zieloną szkołę w świętokrzyskim, warto postawić na sprawdzone miejsce z dużym doświadczeniem w obsłudze tego typu wydarzeń. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak ugościć znaczną grupę Gości, zapewniając komfortowe warunki noclegowe oraz dodatkowe atrakcje. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań, a także rezerwacji terminów zielonej szkoły w Sandomierzu.