O nas słów kilka

Nasz pensjonat to idealne miejsce na nocleg wycieczek szklonych, grup emerytów, pielgrzymek, wyjazdów organizowanych przez biura podróży, zakłady pracy, grupy motocyklistów i cyklistów ale też turystów indywidualnych.

NAJBARDZIEJ OPŁACALNE POKOJE W SANDOMIERZU

Witamy w Zaciszu

Historia miejsc noclegowych w naszym obiekcie sięga 30 lat. Jesteśmy firmą rodzinną, a w obecnej formie funkcjonujmy od kilku lat.

Zapraszamy zorganizowane grupy, jak i turystów indywidualnych. Położenie obiektu przy szlaku Green Velo sprawia, że nasz ośrodek to idealne miejsce dla rowerzystów. Zawsze serdecznie przyjmujemy gości ze zwierzętami, którym możemy zaoferować duży ogród, będący idealnym miejsce do zabaw. Obiekt przeszedł gruntowny remont po powodzi w 2010 roku, a w 2019 dokonaliśmy rewitalizacji pierwszego piętra. Na skutek tych zmian jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pokoje niedawno odnowione i dostosowane do Państwa potrzeb. Od 2020 roku prowadzimy rozbudowę, dzięki której powiększymy ilość miejsc noclegowych w naszej ofercie oraz oddamy do Państwa dyspozycji salę na 50 osób i nowoczesny aneks kuchenny.

NAJBARDZIEJ OPŁACALNE POKOJE W MIEŚCIE

Nasze pokoje

W Zaciszu znajduje się ponad 36 miejsc noclegowych. Każdy pokój ma łazienkę, telewizor, dostęp do m.in. bezprzewodowego Internetu, szafę, stolik, ręczniki czy lampkę. W obiekcie znajduje się aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę, kuchnię mikrofalową, pralkę, deskę do prasowania, żelazko. Do dyspozycji gości jest bezpłatnie kawa i herbata. Ośrodek znajduje się na prawie hektarowej działce pełnej zieleni, z pięknym ogrodem oraz widokiem na zabytkową część Sandomierza